Jump to content

DRAGONMOUNT

A WHEEL OF TIME COMMUNITY

Can anyone read this??

Jaydena

Recommended Posts

I went to a dm site where all our rps are stored and I found this there!

AvciHack.Com DUYURU OKUYUN !!!

Sırf Sizlere İnat Tekrar Açıyorum Siteyi Sizin Amacınızın Ne Olduğunu Biliyorum Bizi Yıldırmaya Çalışmak Ama Yılmicas

Götünüz Varsa Sitenizi Söleyin Götünüz Varsa Karşımıza Çıkın Gerçi Kime Sölüyoruski Bir Kaç Lamzor Topluluğu Neymiş Sıradaki

Vurgunların Arasında MaxPowerHack Varmış Lan Lamzor'lar Siz Değil Max'ı Hacklemek Sitesine Bile Girmeye Götünüz Yemezken

Birde Hacklemeyimi DüşÃ¼nüyorsunuz HaSitirin Lan Lamzor'lar Diyorumya Sizden Sadece Tek İstediğim Sitenizi Açıklamanız Sonra

Olacakları Tek Tek İzleyin : ) Yani Madem Biz Lamer'iz Neden Korkuyosunuz Anlamıyorum. Sizler Sadece LDU Hacker'ısınız.

Ama Az Kaldı Sabredin LDU Değiştiriyorum Sizleri O Zaman Beklioyurum Bakalım Hacker'mısnız Değilmisiniz...!

Şuanda Yine LDU İle Devam Çok Yakında Kendi Tasarımızla Çıkıcaz O Zaman Görüces Kim Hacker Kim Lamer Hadi Şimdi

Götünüz Varsa Sitenizi Açıklayın Hatta İsterseniz Gelin Cpanel Veriyim veya Gene Hackleyin Ama Bi Şekilde Sitenizi Söleyin..!

Yazık Acıyorum Sizlere Bir Açık Buldunuz Güsel Hacklediniz Onada Tamam'da Madem Hackliosun Neden Siteni Sölemiorsun

Yemiyormu Korkuyormusunuz Korkun Tabi Çünkü Sitenizi Öğrendiğim Andan Sonra Olacakları Tahmin Edemessiniz Hadi Şimdi

Sizleri Bekliyorum No Name & No Face : ) Götünüz Yiyiyorsa Tabi : ))

Siteye Giriş iÇin Tıklayın..!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...